Actieplan Jeugdwerkloosheid Talentenkrant Emmen

22-01-2015

In het kader van het Actieplan Jeugdwerkloosheid wordt de Talentenkrant uitgegeven. 

De gemeente Emmen maakt zich hard om iedereen aan het werk te krijgen. En onder iedereen vallen zeer zeker de vele gemotiveerde jongeren die in onze gemeente wonen en graag ook hier aan het werk willen. Biedt u hen een kans? Voor u ligt de tweede editie van de Talentenkrant van de gemeente Emmen. Hierin brengen wij een aantal jonge talenten uit onze gemeente bij u onder de aandacht. Zij hebben, met goed resultaat, deelgenomen aan de training ‘MKB-Goed Werknemerschap’ of aan het project ‘Passie voor de winkel’. Heeft u een vacature of wilt u meer weten? Neem contact op met uw contactpersoon bij de gemeente of het UWV. Lees hier de Talentenkrant!

Terug naar het nieuwsoverzicht