Bestuur, directie en uitvoering

Graag stellen we ons even voor. De Vereniging Parkmanagement Bedrijventerreinen Emmen (VPB) is opgericht in 2003. Vanuit een "subsidievoorwaarde" zijn we inmiddels uitgegroeid naar een professionele ondernemersvereniging die als dé belangenbehartiger optreedt naar verschillende instanties.

De VPB werkt aan de ruimtelijke en economische verbetering van de bedrijventerreinen binnen de gemeente Emmen. Daarnaast bevordert de VPB het onderling zakendoen door het organiseren van bijeenkomsten voor haar leden. Bekijk hier onze Beleidsnotitie Ondernemers aan zet 2013-2018

We bestaan uit een Bestuur, Directie en uitvoering. Onderstaand kunt u zien wie wat doet binnen de VPB.

Flyer VPB, in een kort overzicht zien wat voor projecten we uitvoeren? Klik hier voor de Flyer

Het Bestuur:
 

Jelle Dokter, voorzitter
0591  63 11 86
j.dokter@dokterschoon.nl
Han Venema, secretaris
0591  65 77 00
h.venema@puntadvocaten.nl
Roy Posthuma, penningmeester
0591  65 58 55
r.posthuma@adbeco.com
Peter Kuyper, bestuurslid
088  18 84 444
p.kuyper@drenthecollege.nl
Maureen Nederhoed Maureen Nederhoed, bestuurslid
0591 65 67 69
m.nederhoed@harwig.nl 

 

Directie VPB

Herman G.Idema directeur - bestuurder Parkmanagement B.V.
06 20 34 66 56
h.idema@vpb-emmen.nl 

 

Uitvoering

Arda van Dam Algemeen Medewerkster
06 14 44 13 68
a.vandam@vpb-emmen.nl 

 

Jeanette Otter Office Manager
0591  65 34 54
office@vpb-emmen.nl


   

Claire Schieke Project ondersteuning
0591  65 34 54
info@vpb-emmen.nl